TIME TUŠIT

Levi Digos

“Time Tušit” je zvláštní projekt, který vznikl na základě dlouhé spolupráce s Ladisklavem Železným. Po mnoha zvukových experimentech jsme dospěli do bodu, ve kterém jsme začali recyklovat to obrovské množství zvukového materiálu, kteý jsme za léta nashromáždili.

Jediný track, který kdy pod hlavičkou projektu “Time Tušit” vznikl dostal jméno “why should this track have a name when it’s a cover of Levi Digos” a vyšel na sampleru časopisu HisVoice  v roce 2007. Ačkoli jsme měli plány a potenciál tohoto jediného díla vyzbízel k pokračování, k ničemu nikdy nedošlo.. a asi nikdy nedojde..

Time Tušit má zvláštní “chuť” mnoha kondenzovaných nápadů na jednom místě. Jako by ten jediný krátký zvukový slepenec byl trailerem pro album, které nikdy nikdo neuslyší.

..a Levi Digos, zmíněný v názvu zůstane navždy neodhalen.

Tady je oficiální text a pod ním samotný track “why should this track have a name when it’s a cover of Levi Digos”

Time Tušit is an experimental music project based on previous collaborations, finished and unfinished projects, bands of usual and unusual histories, attempts and failures of the two members Ladislav Železný and Jan Dufek. TT builds of the large sound archives of both members and tries to find new ways of interpreting them and discover new contexts in forgotten folders, minidiscs and tapes…

So far TT released one track (“why should this track have a name when it’s a cover of Levi Digos” ) on a compilation Ticho Buď published by Czech experimental music magazine His Voice. TT currently works on a first album…

 

WHY SHOULD THIS TRACK HAVE A NAME WHEN ITS A COVER OF LEVI DIGOS [MP3 6MB]

Skills

Posted on

September 10, 2007